استرلینگ: انگار چلسی برای ما ساخته شده است

استرلینگ: انگار چلسی برای ما ساخته شده است

ستاره جدید چلسی احساس می کند که این تیم برای او ساخته شده است.

به گزارش  فوتبال به نقل از ایسنا، رحیم استرلینگ گفت که باشگاه جدیدش چلسی به خاطر پیشرفتی که تحت مربیگری توماس توخل داشته این شرایط را به او می دهد که بهترین توانایی خود را نشان دهد.

مهاجم ۲۷ ساله انگلیسی ماه گذشته از منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر به چلسی پیوست و به اولین خرید این تیم تحت مالکیت جدید به رهبری تاد بوهلی و کلیرلیک کپیتال تبدیل شد. آبی‌ها ۴۵ میلیون پوند به اضافه ۱۰ میلیون پوند پاداش به سیتیزن‌ها برای بازیکن ملی پوش انگلیسی پرداخت خواهند کرد. استرلینگ با دریافت ۳۰۰ هزارپوند در هفته به پردرآمدترین بازیکن چلسی تبدیل خواهد شد و قراردادی ۵ ساله برای بازی در استمفوردبریج امضا کرده است.

استرلینگ درباره انتخاب چلسی گفت: من چند گزینه داشتم اما چلسی گزینه ای بود که انگار برای اهداف شخصی من طراحی شده بود. انتخاب چلسی برای خودم و خانواده من  بسیار منطقی بود. آنها در چند سال گذشته در چهار یا پنج فینال حضور داشته اند. این نشان می دهد که آنها موفق و در حال رقابت برای قهرمانی های بیشتر هستند.

او در فصل گذشته لیگ برتر تنها ۲۳ بازی را از ابتدا در ترکیب تیمش شروع کرد و در ۱۲ بازی این تیم در لیگ قهرمانان نیز تنها در ۵ بازی از ابتدا در ترکیب بود.

آمدن مهاجمانی چون ارلینگ هالند و جولیان آلوارز در تابستان امسال به سیتی به معنای رقابت بیش‌تر برای حضور در ترکیب اصلی است و استرلینگ که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده بود تصمیم به جدایی گرفت.

استرلینگ در طول مدت حضورش در سیتی، ۹ جام از جمله چهار قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده و در ۳۳۹ بازی ۱۳۱ گل به ثمر رسانده بود.

چلسی که رقابت های لیگ خود را با پیروزی ۱ بر صفر مقابل اورتون آغاز کرد، یکشنبه میزبان تاتنهام هاتسپر خواهد بود.

منبع:دیلی میل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *