تعجب مسی از حذف زودهنگام آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲

تعجب مسی از حذف زودهنگام آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲

لیونل مسی انتظار حذف زودهنگام تیم ملی آلمان از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را نداشت.

به گزارش فوتبال به نقل از ایسنا، لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین انتظار نداشت آلمان خیلی زود از این رقابت‌ها کنار برود. کاپیتان ۳۵ ساله آرژانتین که سه بار در جام جهانی مقابل تیم آلمان شکست خورده است، به روزنامه ورزشی اوله آرژانتین گفت: خیلی از حذف آلمان از جام جهانی شگفت زده شدم. آلمان همیشه تیمی مدعی در این رقابت‌ها بود و همیشه بین چهار تیم نیمه نهایی حضور داشت ولی در این دوره مانند دوره قبل حذف شد. آلمان بازیکنان مهم و تیمی جوان دارد.

مسی که در یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۰ و در فینال سال ۲۰۱۴ مقابل تیم آلمان ناکام ماند در ادامه گفت: آلمان همیشه جزو بهترین هاست. این واقعیت که این تیم مانند سال ۲۰۱۸ به مرحله حذفی نرسیده است، تعجب آور است اما همچنین نشان می دهد که این جام جهانی چقدر دشوار است و اینکه نام یک تیم مهم نیست. باید در هر  دیدار با تمام توان در زمین باشیم و فکر نکنیم از پیش برنده هستیم.

لیونل مسی با گلزنی در دیدار برابر استرلیا توانست برای اولین بار در دور حذفی جام جهانی نیز گلزنی کند و بالاخره به این مهم برسد. تیم او باید در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی فوتبال هلند برود که در دور قبلی توانست آمریکا را شکست دهد.

منبع:ایندیپندنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *