رسمی| اعلام ۴ نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا | ۶تیم از AFC مجوز حرفه‌ای گرفتند

اعلام ۴ نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا | ۶تیم از AFC مجوز حرفه‌ای گرفتند

کنفدراسیون فوتبال آسیا چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۳-۲۰۲۴ را معرفی کرد.

به گزراش فوتبال به نقل از همشهری آنلاین ،در حالی که روز گذشته باشگاه‌های ایرانی فرم حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا و دریافت مجوز حرفه‌ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند، امروز ای اف سی نام شش تیم ایرانی که مجوز را به آنها اعطا کرده را در خروجی وبسایت خود قرار داد.

بر این اساس پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، گل‌گهر سیرجان، فولاد خوزستان و نساجی مازندران تیمهای معرفی‌شده از فدراسیون ایران به ای اف سی هستند که البته ذیل «لایسنس با جریمه» توانسته‌اند به مسابقات باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا راه پیدا کنند.

این شش تیم پیش‌تر توسط کمیته بدوی فدراسیون ایران تائید و به ای اف سی معرفی شدند و حالا کنفدراسیون فوتبال آسیا نام آنها را در لیست خود قرار داده است. این نخستین بار در فصل جدید است که ای اف سی اسامی باشگاه‌های دارای مجوز را منتشر می‌کند اما همچنان و پیش از قرعه‌کشی، تائیدیه اصلی را در همین صفحه آپدیت خواهد کرد.

بنابراین و با تائید نهایی، پرسپولیس به عنوان نماینده نخست ایران راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد و سپاهان به عنوان نماینده دوم در مرحله گروهی حضور خواهد داشت. همچنین نساجی دیگر نماینده ایران خواهد بود و تراکتور در پلی آف حضور خواهد داشت.

در صورتی که هر کدام از این تیم‌ها مجوز نهایی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست نیاورند یا اتفاق خاصی برایشان رخ دهد، گل‌گهر و فولاد جایگزین آنها خواهند شد.

این در حالی است که اولین بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۱۷ مرداد برگزار خواهد شد.

رسمی| اعلام ۴ نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا | ۶تیم از AFC مجوز حرفه‌ای گرفتند

فوتبال
۲۵ خرداد ۱۴۰۲
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *