شکست استقلال از تراکتور با دبل قنبری

شکست استقلال از تراکتور با دبل قنبری

مصاف تراکتور و استقلال در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر با برتری ۲ گله شاگردان خمز به پایان رسید.

به گزارش فوتبال به نقل از ایسنا، در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و تراکتور از ساعت ۱۴ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی ۲ بر صفر تراکتوری‌ها به پایان رسید.

تراکتور ۲ – استقلال صفر

گل‌: محمد قنبری (دقایق ۳۷ و ۵۲) برای تراکتور

جایگاه در جدول: استقلال با ۲۷ امتیاز در جایگاه چهارم/ تراکتور با ۲۲ امتیاز در جایگاه ششم

ترکیب تراکتور:  محمدرضا اخباری، هادی محمدی، سید محمد حسینی (دقیقه ۸۴ – آرش قادری)، محمد آقاجان‌پور، پوریا آریاکیا (دقیقه ۸۴ – ابوالفضل رزاق پور)، صفا هادی، گوستاوو (دقیقه ۸۸ – بهزاد سلامی)، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، محمدرضا عباسی (دقیقه ۷۶ – کاوه رضایی) و رضا اسدی

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، صالح حردانی (دقیقه ۵۸ – رضا میرزایی)، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی (دقیقه ۷۲ – سعید مهری)، زبیر نیک نفس (دقیقه ۴۶ – پیمان بابایی)، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، محمد محبی (دقیقه ۲۶ – ارسلان مطهری) و مهدی قایدی (دقیقه ۷۲ – آرمان رمضانی)

نیمه نخست

اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه ۳ شکل گرفت که روی ارسال محمد قنبری از سمت راست محوطه جریمه استقلال، رضا اسدی صاحب موقعیت شد اما ضربه این بازیکن راه به جایی نبرد.

به علت شرایط مسابقه، بازی توقف‌های زیادی داشت و بازیکنان استقلال به علت آسیب‌دیدگی، تحت درمان کادر پزشکی قرار گرفتند. در یکی از همین مصدومیت‌ها، محمد محبی در دقیقه ۲۶ نتوانست به بازی ادامه دهد و جای خود را به ارسلان مطهری داد.

بازی تا اواسط نیمه اول، موقعیت خطرناک و تعیین‌کننده‌ای در بر نداشت و دو تیم درتلاش بودند تا با وارد شدن به نیمه زمین یکدیگر، راهی برای تهدید دروازه‌ها پیدا کنند.

در دقیقه ۳۷ بازی محمد قنبری روی نفوذ تراکتوری‌ها به محوطه جریمه استقلال، صاحب موقعیت شد و با ضربه پای چپ خود موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند. این گل در حالی به ثمر رسید که کمک داور بازی در ابتدای کار، صحنه گل را آفساید اعلام کرده بود اما داور مسابقه گل را صحیح تشخیص داد که با اعتراض استقلالی‌ها همراه شد.

تراکتور پس از به ثمر رساندن گل اول، بازهم فرصت گلزنی داشت و توپ و میدان را در اختیار گفت اما تلاش این تیم برای به ثمر رساندن گل دوم، نتیجه‌ای نداشت تا این بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

نیمه دوم

کوین یامگا در دقیقه ۵۰ مسابقه روی نفوذ خود به محوطه جریمه تراکتور، با دروازه بان تک به تک شد اما ضربه او را اخباری مهار کرد و به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۵۲ بازی، روی پاس ریکاردو آلوز، محمد قنبری بار دیگر صاحب موقعیت گلزنی شد و این بازیکن با یک ضربه دقیق پای چپ، گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

مهدی قایدی در دقیقه ۶۳ بازی، روی نفوذ خود به محوطه جریمه تراکتور، فرصت گلزنی داشت اما ضربه این بازیکن کم‌جان بود و محمدرضا اخباری به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

در دقیقه ۶۹ مسابقه، مهدی مهدی‌پور روی یک ضربه کاشته صاحب موقعیت شد اما ضربه او را اخباری مهار کرد.

محمد قنبری در دقیقه ۸۶ این مسابقه، روی نفوذ خود به نیمه زمین استقلال، فرصت هت‌تریک کردن داشت اما شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *