مربی هلند از رفتارهای عجیب رونالدو خسته شد | شیاطین سرخ جانشین ستاره پرتغالی را انتخاب کردند

مربی هلند از رفتارهای عجیب رونالدو خسته شد | شیاطین سرخ جانشین ستاره پرتغالی را انتخاب کردند

اریک تن هاگ سرمربی هلندی منچستر یونایتد، نظر خود را عوض کرده و حالا آماده است که اجازه بدهد ابرستاره پرتغالی، تیمش را ترک کند.

به گزارش فوتبال به نقل از همشهری آنلاین، رونالدو صراحتا گفته است که می‌خواهد فصل بعد در لیگ قهرمانان بازی کند و از آنجا که منچستر یونایتد به این بازی‌های صعود نکرده، به فکر رفتن یک باشگاه دیگر است. تن هاگ سرمربی جدید منچستر یونایتد با این درخواست رونالدو مخالفت کرده بود اما شروع فاجعه‌بار در لیگ و رفتارهای عجیب رونالدو که منجر به دو دستیگی در تیم شده، نظر او را عوض کرده است.

رسانه‌ها در انگلیس گزارش داده‌اند که تن هاگ معتقد است رونالدو تقریبا تمام پیش فصل از دست داده و به این زودی نمی‌تواند به شرایط بقیه تیم برسد و بنابراین با آنها یکدست نیست. رسانه‌ها گزارش داده‌اند که رونالدو از نظر شخصیتی هم با بازیکنان دیگر چندان جوش نمی‌خورد و در کمپ تمرینی، به تنهایی غذا می‌خورد.

برخی رسانه‌های دیگر گزارش داده‌اند که رونالدو با دستیاران تن هاگ هم برخوردهای پرتنشی داشته و سرمربی هلندی، نگران است که این تنش‌ها، به دیگر اعضای تیم هم منتقل شود.

با این حال باشگاه مصمم است تنها وقتی اجازه بدهد که رونالدو الدترافورد را ترک کند که خط حمله تیم تقویت شود. تن هاگ نتوانسته مهاجمان مد نظر خود را جذب کند و حتی گفته می‌شود جیمی وردی ۳۵ ساله به جدیدترین گزینه باشگاه برای تقویت خط حمله تبدیل شده است.

فوتبال
۲۴ مرداد ۱۴۰۱
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *