کیمیش: شکست تلخی بود اما می‌توانیم جبران کنیم

کیمیش: شکست تلخی بود اما می‌توانیم جبران کنیم

کاپیتان بایرن مونیخ شکست ۳ بر ۰ برابر منچستر سیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تلخ و سنگین توصیف کرد؛ با این حال براین باور است که می‌توان این شکست را در بازی برگشت جبران کرد.

به گزارش فوتبال به نقل از ایسنا، بایرن‌ مونیخ در بازی رفت برابر منچستر سیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه عجیب و باور نکردنی ۳ بر ۰ شکست خورد.

کاپیتان بایرن مونیخ شکست برابر منچستر سیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تلخ و سنگین توصیف کرد؛ با این حال براین باور است که می‌توان این شکست را در بازی برگشت جبران کرد.

کیمیش گفت: این یک شکست سنگین و تلخ بود. ‌ما تا ۶۰ دقیقه ابتدایی بازی با کیفیت و خوبی را به نمایش گذاشتیم و بعد از آن شرایط برای ما سخت شد. ما فرصت بسیار خوبی را توسط موسیالا خلق کردیم. اگر آن توپ گل می‌ شد شرایط بسیار فرق می‌کرد. بعد از آنکه دو گل عقب افتادیم اشتباهات ما زیاد شد و در نهایت این شکست تلخ را تجربه کردیم.

او ادامه داد: ما در نیمه نخست بسیار خوب بودیم اما در در نیمه دوم و بعد از گل دوم سیتی ناامید کننده ظاهر شدیم. اشتباه بد اوپامکانو شرایط را برای ما بسیار بد کرد. احتمال چنین اشتباهاتی در فوتبال زیاد است.

او در پایان گفت: ما یک شکست سنگین و تلخ را تجربه کردیم. این یک شکست باورنکردنی بود اما می توانیم در دیدار برگشت جبران کنیم.

منبع:اسپورت

فوتبال
۲۳ فروردین ۱۴۰۲
برچسب ها: ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *